♥ معرفی گروه cbx

ساخت وبلاگ
چکیده : اولین زیرگروه اکسو یعنی CBX با آلبوم hey mama رتبه اول رو در چارت جهانی آیتونز گرفت.یه روش رایج برای... با عنوان : ♥ معرفی گروه cbx بخوانید :

اولین زیرگروه اکسو یعنی CBX با آلبوم hey mama رتبه اول رو در چارت جهانی آیتونز گرفت.

یه روش رایج برای گروهای کی پاپ که استعداد های متفاوت خودشون رو نشون بدن ، اینه که زیرگروهی تشکیل بدن که فقط تعدادی از اعضا رو شامل میشه. که این زیرگروها بین فن ها به عنوان ساب یونیت شناخته میشه. این گروها میتونه کوچیک به اندازه ی دو نفر باشه یا میتونه تعداد اعضای اون به پنج یا شش نفر هم برسه. این دفعه اکسو تونست با زیرگروه خودش جزو برترین های چارت بشه.

اکسو CBX که شامل سه عضو از نه عضو یعنی چن بک هیون و شیومین میشه با اولین مینی آلبوم خودشون یعنی هی ماما تونستند رتبه ی اول رو در چارت جهانی بیلبورد کسب کنند. این مینی آلبوم توی هفته ی اول فروشش بعد از انتشار تونست 2000 نسخه فروش داشته باشه.

هی ماما آهنگ اصلی آلبومه و یه آهنگ پاپ و هیجانیه که با ترکیب با صدای خواننده ها یه ترکیب فوق العاده و جذاب رو توی آهنگ بوجود آورده. توی موزیک ویدیو این آهنگ ، هر سه عضو به طرز شیک و مودبی لباس پوشیده اند و به جرئت میشه گفت این استایلشون تا به الان بالغ ترین استایلی بوده که اکسو داشته. گرچه موزیک ویدئو به جنتلمتی اعضا ختم نمیشه و ما در ادامه صحنه های رنگارنگ رو داریم که حس جوونی و خوبی رو بیان میکنه و اکسو هم بخاطر همین موضوع معروفه.

تا به الان اکسو و اکسو CBX سومین گروهی هستند که هم گروه اصلی و هم زیرگروه توی چارت جهانی بودند. گروه گرلز جنریشن و زیر گروه سه نفره ی اون یعنی TTS دومین گروهی اند که وارد این چارت شدند و گروه سوپرجونیور و زیرگروه چینی اون یعنی سوپر جونیور ام اولین گروه وارد شده به این چارت هستند. جالبه بدونید که اکسو ، Girls Generation و سوپر جونیور هر سه از کمپانی معروف کره جنوبی یعنی کمپانی اس ام هستند.

در جای دیگه ، آهنگ هی ماما رتبه ی 7 رو در چارت جهانی آهنگ دیجیتال داره که با این حساب این آهنگ رتبه ی پنجم رو بین بیشترین آهنگ های دانلود شده در این هفته ، که شاهد کامبک و آلبوم های زیادی بودیم ، داره. که یکی از این آلبوم ها مربوط به عضو دیگه ی اکسو ، لی ، میشه که آلبوم سولوی خودش رو به زبان چینی منتشر کرد. آهنگ اصلی این آلبوم Lose Control ئه و رتبه ی 4 ام رو در چارت جهانی و هم چنین رتبه ی 18 ام رو در چارت جهانی آهنگ های دیجیتال داره.

...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : يکشنبه 11 تير 1396 ساعت: 20:59